Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haxhi Muhaxheri NJOFTON:Sonte ne oren 22:00 Holandë - Argjentinë

Shko poshtë

Haxhi Muhaxheri NJOFTON:Sonte ne oren 22:00 Holandë - Argjentinë Empty Haxhi Muhaxheri NJOFTON:Sonte ne oren 22:00 Holandë - Argjentinë

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jul 09, 2014 7:11 pm

Haxhi Muhaxheri NJOFTON:Sonte ne oren 22:00 Holandë - Argjentinë 1654470_719009408132931_1526710196_n


Haxhi Muhaxheri NJOFTON:Sonte ne oren 22:00 Holandë - Argjentinë
 
Ndeshja mund te shikohet live edhe ne faqet tona "Ora shiptare", "AlbPlanet" dhe "ALBwebTV", ne kanalin TVSH.
Zgjidhni njerin nga linket e meposhtme dhe krejt çka duhet te beni per te pare neshjen eshte qe te klikoni butonin ku shkruan TVSH !
http://orashqiptare.blogspot.co.at/p/tv.html
http://albplanet.blogspot.co.at/p/tv.html
http://albwebtv.blogspot.co.at/p/tvsh_13.html
Transmetim i ndeshjes ne gjuhen shqipe.
Shikim te kendshem !
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi