Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADELINA DOKJA-PËRKUJTIM PËR GËZIM URUÇIN

Shko poshtë

ADELINA DOKJA-PËRKUJTIM PËR GËZIM URUÇIN Empty ADELINA DOKJA-PËRKUJTIM PËR GËZIM URUÇIN

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jul 30, 2014 12:04 pm

ADELINA DOKJA-PËRKUJTIM PËR GËZIM URUÇIN Images?q=tbn:ANd9GcRIg8O4dWVhfbfCzJ0lxoh2dVhLLgFMz55yjj8C2zz6M0-YEKxxD0GppTs

ADELINA DOKJA-PËRKUJTIM PËR GËZIM URUÇIN

ADELINA DOKJA-PËRKUJTIM PËR GËZIM URUÇIN 10484620_424124901059430_6588557300732399646_n



Te urojne te gjithe miqte, vellai im Gezim Uruci. Eshte e pa mundur qe te mendojme qe ti nuk jeton me, por ti jeton ne zemrat e te gjithe miqve, familjes dhe gjithe atyre qe te deshen.Te gjithe te urojne, sepse ti i je i gjalle mes nesh. Nuk mund te harroj kurre kur te degjoja ne telefon, me shume gezim sic e pate emrin dhe kete gezim shperndaje gjithandej. Perqafoje zonjen Shkoder, te thosha dhe ti me nje buzeqeshje ngjitese, m'u pergjigjeshe:Jam ne ballkon dhe kam hapur krahet per te perqafuar. Kishte rast qe miqte per vizione te ndryshme debatonon ne Fb, ndersa ti ishe si rregullator i paqes, beje qe te shkonin dakord te gjithe. Mos harro me the se me d-27 eshte ditlindja e Agimit. Nuk mund te harroj asgje miku dhe vellai im. Ti me mungon shume: me mungojne keshillat e tua, me mungon miku dhe vellai im. Kujtimi yt, mbvetet i pa harruar sa te kem jeten. Shpirti yt qofte ne paqe. Me respekt mikja jote e vjeter, Adelina Dokja.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi