Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edhe Zafir Berisha deklarohet për reperin Gold AG

Shko poshtë

Edhe Zafir Berisha deklarohet për reperin Gold AG Empty Edhe Zafir Berisha deklarohet për reperin Gold AG

Mesazh nga Agim Gashi Wed Nov 26, 2014 11:06 pm

Edhe Zafir Berisha deklarohet për reperin Gold AG
Edhe Zafir Berisha deklarohet për reperin Gold AG Largea_zafir1417031862
Deputeti i Nismës për Kosovën, Zafir Berisha është politikan i parë që e mbron gjuhën urrejtëse të “reperit” Gold AG i cili me këngën e lansuar para dy ditësh “Shqiptar2” e fyen edhe deputeten e LDK-së, Alma Lama, pastaj analistët Halil Matoshi e Dardan Islami...
Lexojeni statusin e plotë të Berishës në Facebook:

Shum shum zhurmë për një mendim ndyshe!
Gold AG “Shqiptar 2”
Mbrëm djali im Kushtrimi sa mrrina në shpi insistoj me këmgulje me ndëgju një këngë para se me i dëgju lajmet. E ndëgjova dhe e mora si një reagim qytetar pak më ndyshe se regimet e zakonshëm. Kur sot shum zhurmë nëpër mediat elektronike për Gold AG i cili skish bë kurfar mëkati, përveqse që mendon the flet më ndryshe se disa të tjer.Reperi nga Presheva Arian Agushi nuk bëri kurfar shkelje kushtetuse dhe ligjore përdori naj fjal pak sa banale por su bë ,,qiameti,, Politikanet po vjedhin qdo ditë bugjetin dhe të ardhmen e Kosovës dhe kan ftyr me dal nëpër tv, besa edhe dojn prap me qen në qeveri e spo bëhet ,,qiameti,,. Demokracia lejon me mendu edhe si Gold AG, mos e mbytni demokracin.
Z.B
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi