Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse”

Shko poshtë

Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse” Empty Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse”

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 02, 2015 7:01 pm

Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse”


Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse” Kallashi3



Donjeta Kosumi (Kallashi), njihet si vajza më seksi në Kosovë. Kallashi është një femër e cila punon ne lokalin në dalje të Prizrenit i quajtur “Kobra City”.  Ajo nga mosha 17 vjeçare ka filluar punën e saj si kërcimtare.


Kallashi njihet nga e gjithë bota, ngase fotot e saja provokuese (tërheqëse), bredhin  vazhdimisht nëpër rrjetet sociale, posaçërisht në FB, ku postohen nga vet ajo.
Është një femër e rallë me zemër të madhe, tërheqëse, shumë e dashur, tolerante deri në një masë, shumë simpatike dhe natyrale. Më e veçanta e gjithë kësaj që vlen të ceket, është se Kallashi njihet edhe si bamirëse. Duke u nisur nga fakti se dy ditë më parë, Kallashi ka bërë shpërndarjen e ndihmave humanitare, në një familje Prizrenase.
Duke mos dashur të prononcohet për kontributin e dhënë humanitarë, Kosumi ka shtuar se “Sa here qe kom jep ndihma për te varfmit, se kom bo asnihere publike, jo që diqka po skam qejf mu lavdu, se une krejt ktohen qe e boj, e boj per veti e jo per me dit krejt bota, se une kom jep pare per ni familje apo tjetren”, ka thënë Donjeta Kosumi, për portalin tonë Eurozeri039.

Kr. Redaktor / Mangji GASHI /


Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse” Kallashi
Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse” 1_5315
Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse” Kallashi2
Donjeta Kosumi – Kallashi “jo vetëm BOMBASTIKE por edhe bamirëse” Kallashi2-938x535

Kr. Redaktor / Mangji GASHI /

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi