Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POLITIKANI QË BERTITI SHUMË E SBËRI ASGJË

Shko poshtë

POLITIKANI QË BERTITI SHUMË E SBËRI ASGJË Empty POLITIKANI QË BERTITI SHUMË E SBËRI ASGJË

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Feb 16, 2015 1:34 pm

POLITIKANI QË BERTITI SHUMË E SBËRI ASGJË


Ja kush është politikani kosovar që bërtiti më së shumti në vitin 2014 (Video)
 
POLITIKANI QË BERTITI SHUMË E SBËRI ASGJË 06


Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, pos që njihet si një prej politikanëve i cili premtoi më së shumti, madje për hapjen e disa fabrikave dhe për punësimin e mijëra mitrovicasve, është ndër politikanët që gjatë fushatës elektorale bërtiste aq sa i jepte “zoti fuqi”.
Në disa tubime elektorale të partisë së tij, pos që bërtiste, Agim Bahtiri nuk e kishte idenë as çka po thoshte, raporton Gazeta Blic.
Në vazhdim ju sjellim disa fjalime të tij:

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi