Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anton Gj Kolaj:Njoftim per varrimin e Marjan Tunes

Shko poshtë

Anton Gj Kolaj:Njoftim per varrimin e Marjan Tunes Empty Anton Gj Kolaj:Njoftim per varrimin e Marjan Tunes

Mesazh nga Agim Gashi Wed May 20, 2015 11:21 pm

Anton Gj Kolaj:Njoftim per varrimin e Marjan Tunes 404179_254078091332811_1858068902_n

Anton Gj Kola

Njoftim per varrimin e Marjan Tunes

Anton Gj Kolaj:Njoftim per varrimin e Marjan Tunes 11295638_838368376237110_752287772036858127_n


Te nderuar familjare, miq, shoke dhe bashkeveprimtare te profesor Marjan Tunes, ju njoftojmë se varrimi i të ndjerit prof. Marjan Tunaj bëhet të enjten me datë 21.05.2015 në ora 13:00. 

Marjan Tunaj nderroj jete me 11.05.2015 ne moshen 68 vjeqare ne Aachen te Germanise. Ai la pas djalin Robertin dhe bashkeshorten Filen .

Ceremonia e përmortshme mbahet në Kishën e Varrezave në Aachen- Hüls. Pas ceremonis se permortshe,varrimi i te ndjerit behet ne varrezat e Aachen –Hüls.

Adresa:
Friedhofskapelle Aachen- Hüls
Wilmersdorfer Straße 50
52068 Aachen


Ne emer te familjes Tunaj
Anton Kolaj
Tel.: 01778310043
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi