Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO)

Shko poshtë

20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) Empty 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO)

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jul 12, 2015 2:10 pm

20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin |FOTO|

20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) HkUJvbr1-640x358


Të gjithë e njohim shprehjen e famshme "Një foto sa 1000 fjalë" që ndoshta edhe na është bërë klishe, por ja që do të na duhet ta përmendim përsëri e përsëri, e foto ka aq shumë sa që është e pamundur ta dijmë numrin, por janë disa nga to që kanë mbetur në memorjen tonë dhe nuk do të shlyhen asnjëherë.Të gjithë e njohim shprehjen e famshme “Një foto sa 1000 fjalë” që ndoshta edhe na është bërë klishe, por ja që do të na duhet ta përmendim përsëri e përsëri, e foto ka aq shumë sa që është e pamundur ta dijmë numrin, por janë disa nga to që kanë mbetur në memorjen tonë dhe nuk do të shlyhen asnjëherë. Kemi parë të tilla fotografi që na kanë inspiruar dhe motivuar për jetën, por kemi parë edhe të tilla që na kanë lënë pa frymë se sa e shëmtuar nganjëherë është mendja e njeriut për të bërë gjërta të tmerrshme e kur ato janë edhe të kapura nga fotoaparati pa dyshim se do të na ‘ndjekin’ gjithmonë në mendjen tonë.
Këto janë disa nga vetëm disa prej shumë fotografive që kanë lënë pa frymë njerëz nga e mbarë bota. lajmi.net

 
 
20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) 9dPZ2iY1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) 83p3oQj1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) CftcSBK1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) D5bMRN11 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) DtGEFKo1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) DUJsS8z1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) G5pZLCS1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) HkUJvbr2 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) HYoeEBR1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) JzBDOFI1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) LDWfZml1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) P0B2v1b1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) Ruevdnp1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) T4eiaPO1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) XbuluPQ1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) XRa0Sgg1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) Z1bNw0N1 20 Fotografitë që do t’ua kthejnë/humbin shpresën për njerëzimin (FOTO) Z6VkiVN1
- See more at: http://lajmi.net/20-fotografite-qe-do-tua-kthejnehumbin-shpresen-per-njerezimin-foto/#sthash.D5A3Z4EW.dpuf
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi