Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kryeministri Mustafa: Mbrëmë më gjuajtën njerëzit e Shpend Ahmetit, por mendova se ishin 'glacitje' e zogjve

Shko poshtë

Kryeministri Mustafa: Mbrëmë më gjuajtën njerëzit e Shpend Ahmetit, por mendova se ishin 'glacitje' e zogjve Empty Kryeministri Mustafa: Mbrëmë më gjuajtën njerëzit e Shpend Ahmetit, por mendova se ishin 'glacitje' e zogjve

Mesazh nga Agim Gashi Sat Aug 29, 2015 1:00 pm

Kryeministri Mustafa: Mbrëmë më gjuajtën njerëzit e Shpend Ahmetit, por mendova se ishin 'glacitje' e zogjve


Kryeministri Mustafa: Mbrëmë më gjuajtën njerëzit e Shpend Ahmetit, por mendova se ishin 'glacitje' e zogjve Largea_isa-mustafa-dsc_00371440837824


Kryeministri Isa Mustafa ka vazhduar polemikën me aktivistët e Vetëvendosjes. Ai ka thënë se mbrëmë është gjuatur me vezë nga aktivistët e kësaj Lëvizje.


Ja reagimi i tij:


Mirëmëngjesi miq të nderuar,
Mbrëmë deri sa shkoja në intervistë në RTK dëgjova një krismë në makinë, por mendova qe ishte jashtëqitje (glacitje ) e zogjve. Më paskan gjuajtur me vezë njerëzit që marrin rrogë te Shpend Ahmeti dhe Dardan Sejdiu. Pasi nuk po punojnë asgjë tjetër për qytetarët, le të thyejnë vo. Shpresoj se nuk i qojnë poshtë, kur ti thyejnë ua japin punëdhënësve të tyre me i ngrënë./BS
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi