Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të ndryshme!

Faqja 4 e 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 24, 2015 12:56 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 1507095_10203087187168551_1137401136_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 24, 2015 1:25 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 AAeInm8
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 24, 2015 3:50 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Xxl_1443090121
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 24, 2015 5:55 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Xxl_saudite1443103430
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 24, 2015 10:36 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12033686_898551266847193_157315928_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Thu Sep 24, 2015 10:56 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 11753767_10205990064623965_426208790_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 11:31 am

Të ndryshme! - Faqe 4 Original
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 7:50 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 AAeMCtS
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 8:48 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Images?q=tbn:ANd9GcR_xjbCk-yilrQwL93KQawJGm0FKjNaGsNu6Ehm2zKaqjkNpK3UTë ndryshme! - Faqe 4 Abdulmecid-770x470
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 8:48 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 23481_376736064076_8169166_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 8:52 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12006301_10206716801711296_5465970588318823815_n
O flamur .
Piktura e re voj ne pelhur
Dim. 128*80 AGIM GECAJ
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 9:26 pm

O malet e Shqipërisë e ju o lisat e djegur e vjedhur!
Fushat e gjëra të ndotura pa lule, që më rrënqethni ditë e natë,

Ju bregore, dikur bukuroshe e ju lumenjt' e infektuar!
Gjuka, kodra, brinja, gerxhe dhe pyje të shkatrruara!
Do e vajtoj bagëtinë që më si mbani e as nuk i ushqeni,
O vendëthit e bekuar, ju mendjen e shpirtin ma rrënqethni!O malet' e Shqiperise e ju o lisat' e gjate!
Fushat e gjera me lule, q'u kam nder ment dit' e nate!
Ju bregore bukuroshe e ju lumenjt' e kulluar!
Gjuka, kodra, brinja, gerxhe dhe pylle te gjelberuar!
Do te kendonj bagetine qe mbani ju e ushqeni,
O vendethit e bekuar, ju mendjen ma defreni.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 9:36 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Foto3Të ndryshme! - Faqe 4 Syl-euml-hoxhaj-prizreni-nuk-euml-sht-euml-kryeqyteti-i-fajdeve_hd
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 9:37 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Papa_1443197642-5178234
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Fri Sep 25, 2015 10:18 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Images?q=tbn:ANd9GcSfnuUob3lZRni3Z4p96oTfklg-zD0AW2UGn_kN_LwCKOAYJFbtTë ndryshme! - Faqe 4 1391857_731151696900070_1465483022_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 26, 2015 12:34 am

Të ndryshme! - Faqe 4 12033662_10156175109755145_2071643295_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 26, 2015 7:24 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12048993_1145910425423555_2085231213_n

myftiu i Palestines Muhamed al Huseini i kerkon Hitlerit ndihm.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sat Sep 26, 2015 8:07 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12062901_10153346514104160_1787208841_o
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Sep 27, 2015 1:40 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 11953240_901802876570751_5982094161240445527_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Sep 28, 2015 4:21 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Massacre


Kur edhen turqit pushtues, ne kishim tokat tona, ndersa ata pos armëve dhe paras, kishin edhe Kuranin dhe libra tjerë fetar.Na hipnotizun dhe çka nuk vepruan prej nesh?
Kur hapem sytë, pamë që ata na i kishin marrë tokat, vashat e bukura, na kishin tbue si deshten dhe ne tani mbetëm me Kurana në dorë, xhamia dhe mejtepe.
As Turqia e as Serbia kurr si mbyllen shkollat fetare, por gjithmonë ato kombëtare!


Edituar për herë të fundit nga Agim Gashi në Mon Sep 28, 2015 9:29 pm, edituar 1 herë gjithsej
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Sep 28, 2015 6:18 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12049190_143481952667726_631235493321613142_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Sep 28, 2015 6:18 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12011146_10153169220814077_6009054950409012018_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Mon Sep 28, 2015 9:32 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Kosovaret_ne_Mars1419451244
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Sep 29, 2015 12:39 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 Original
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Sep 29, 2015 4:47 pm

Të ndryshme! - Faqe 4 12067336_444615589083060_1585634863_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të ndryshme! - Faqe 4 Empty Re: Të ndryshme!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi