Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kryeprokurori i Prizrenit: Vdekje e dyshimtë e Deharit, po hetojmë në të gjitha pistat

Shko poshtë

Kryeprokurori i Prizrenit: Vdekje e dyshimtë e Deharit, po hetojmë në të gjitha pistat Empty Kryeprokurori i Prizrenit: Vdekje e dyshimtë e Deharit, po hetojmë në të gjitha pistat

Mesazh nga Agim Gashi Sat Nov 05, 2016 10:04 pm

Kryeprokurori i Prizrenit: Vdekje e dyshimtë e Deharit, po hetojmë në të gjitha pistat Auto_rudina-hotiphoto-5_1478368501-25766841478368638
Kryeprokurori i Prizrenit: Vdekje e dyshimtë e Deharit, po hetojmë në të gjitha pistat



Kryeprokurori i Prizrenit, Sylë Hoxha ka konfirmuar se vdekja e Astrit Deharit është duke u konsideruar si “vdekje e dyshimtë” derisa ka konfirmuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, Prokuroria, Shërbimi Korrektues dhe janë duke i pritur edhe mjekësinë ligjore.
“Na jemi në vend të ngjarjes dhe të gjitha ekipet janë duke u marrë me këtë çështje. Po presim edhe arritjen e mjekësisë ligjore dhe unë personalisht jam këtu”, ka thënë Hoxha, për Express.
“Ne e kemi konsideruar si vdekje të dyshimitë dhe më pas do të dalim me të gjetura”, ka shtuar ai.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi