Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:37 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Img2130pg7

Skënderbeu në Prishtinë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Biblkos_0329


Biblioteka kombëtare
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:40 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 157551


Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Prishtina

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Prishtina

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona View-prishtina

Pamje nga Kryeqendra e Republikës së Kosovës
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:43 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona MountShara

Bjeshkët e Sharrit
Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 13

Burimi i Drinit të Bardhë
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:46 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 78

Kalaja e Kaçanikut

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 65

Kalaja e Vushtrrisë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 12

Burimi i Istogut-Gurrat e Bardha
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:48 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 04

Liqeni i Batllavës

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 74

Liqeni i Madh-Gjeravicë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 100

Bjeshkët e Gjeravicës
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:49 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 06

Liqeni i Badovcit

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 73

Liqeni i Zemrës-Gjeravicë
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:53 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona 77

Kalaja e Artanës

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiPrespes

Liqeni i Prespës

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiPrespes2


Liqeni i Prespës

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiShkodres

Liqeni i Shkodrës

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiButrintit

Liqeni i Butrintit
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 23, 2008 3:55 am

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiPogradecit2

Liqeni i Pogradecit

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiPrespes3

Liqeni i Prespës
Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiLures

Liqeni i Lurës

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona LiqeniiPogradecit_Ohrid-Pogradec_

Liqeni Ohër-Pogradec
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona Empty Re: Foto të ndryshme në qytetet dhe trojet tona

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi