Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto nga Gjergj Driloni

Shko poshtë

Foto nga Gjergj Driloni Empty Foto nga Gjergj Driloni

Mesazh nga Agim Gashi Sat Oct 10, 2009 1:13 am

Foto nga Gjergj Driloni 8416_1241094791354_1348832337_670804_7285416_n

Gjergj Driloni
Këtë foto e kam marrë në kishën e vetme tërësisht me motive shqiptare, të shpresojmë që të marrin mësim edhe shtëpitë tjera të kultit cilatdo qofshin ato dhe të mësohen me kulturën dhe historinë shqiptare, sepse Zoti po e pranuaka edhe gjuhën tonë.
Përendija e ka kthye kokën nga ne, por mua po më duket që, fatkeqësisht, ne nuk jemi duke e parë, apo edhe më keq po e injorojmë!...
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi