Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UK AlbanianContacts 2009‏-Njofton

Shko poshtë

UK AlbanianContacts 2009‏-Njofton Empty UK AlbanianContacts 2009‏-Njofton

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jan 11, 2009 3:25 am

UK AlbanianContacts 2009?


AlbanianContacts 2009 [/size]


The only Albanian catalogue in the UK


Albanian Services and services for Albanians


Ka filluar projekti më i madh i shqiptarëve në Mbretërinë e Bashkuar


30 00 kopje


Mesazhi juaj do të përcillet në çdo shtëpi shqiptare


Nëse keni ndonjë shërbim për shqiptarët në MB,


Bëhu pjesë


The Albanian Newspaper
122 White Hart Lane
London N17 8HP
-------------------------------------

"The Albanian" shpall konkursin për kopertinën e Albanian Yellow Pages in the UK 2009.


Çmimi për fituesin fillon nga £300


Nëse jeni dizajner dhe keni ndonjë një ide për faqen e parë të AlbanianContacts 2009


Albanian Yellow Pages in the UK 2009) na kontaktoni.

-------------------------------------------


UK AlbanianContacts 2009‏-Njofton Zef


Mesazhi i Ambasadorit Shqiptar në Mbretërinë e Bashkuar Shkëlqesisë së tij Z.Zef Mazi


Ambasada e Republikës së Shqipërisë në Londër, përgëzon Gazetën "TheAlbanian" për inisiativën e saj për të përgatitur këtë libër me informacione dhe kontakte për komunitetin shqiptar që jeton dhe punon në Britaninëe Madhe. Ambasada e Shqipërisë shpreh bindjen se ky kontributme vlerë do të ndihmojë së tepërmi, për të krijuar një urë komunikimi të rëndësishme për të afruar dhe organizuar më mire komunitetin shqiptar në Britani. Ky libër, i cili ka për qëllim të ofrojë një informacion të pasur mbi shërbimet që i ofrohen dhe ofron komunitetit shqiptar në Mbretërinë e Bashkuar, është i pari I këtij lloji dhe me këto përmasa në Britaninë e Madhe duke ndjekur shembullin e komuniteteve të tjera shqiptare në Botë.The Albanian Newspaper
122 White Hart Lane
London N17 8HP
www.thealbanian.co.uk

Tel/fax:02082169527
Info@thealbanian.info
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi