Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faik Krasniqi:PERSHENDETJE VELLEZER DHE MOTRA

Shko poshtë

Faik Krasniqi:PERSHENDETJE VELLEZER DHE MOTRA Empty Faik Krasniqi:PERSHENDETJE VELLEZER DHE MOTRA

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 13, 2009 12:09 am

Faik Krasniqi:PERSHENDETJE VELLEZER DHE MOTRA N1489610899_1375

PERSHENDETJE VELLEZER DHE MOTRA

Brenda dsa muajve ,do te filloje botimi i 3 gazetave javore kombetare te pavarura,fillimisht ne Shqiperi ,pastaj ne Kosove dhe ne Maqedoni,dhe me vone ne te gjitha hapesirat shqiptare...

SHQIPERI-GAZETA''BASHKIMI''
KOSOVE-GAZETA ''ATDHEU''
MAQEDONI-''GAZETA''KOMBI''

Do t'ju informojme me kohe se kur fillon te dalin ne treg...

Flm per mirekuptim

Me respekt

FAIK KRASNIQI PUBLICIST I PAVARUR NGA PRISHTINA
--------------------
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi