Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doli ne qarkullim numri 29 i gazetes Laberia

Shko poshtë

Doli ne qarkullim numri 29 i gazetes Laberia Empty Doli ne qarkullim numri 29 i gazetes Laberia

Mesazh nga Agim Gashi Fri Nov 20, 2009 6:10 pm

Doli ne qarkullim numri 29 i gazetes Laberia. Ne kete numer do te gjeni:
-
-REZOLUTE e shoqates Laberia drejtuar:
Mbledhjes plenare te Parlamenit te Republikes se Shqiperise
-Per dijeni Presidentit te Republikes. Z Bamir Topi
Mbi Trajtim historik dhe teknik I marreveshjes mbi ujrat detare mes Republikes se Shqiperise dhe Greqise”
-Propozime per disa shtesa e ndryshime ne statut per pergatitjen dhe mbajtjen e Kuvendit te IV te shoqates Laberia.
-Me 21 nentor ne Kuc mbahet Kuvendi i 4 i shoqates Laberia
-Aktualitet-Mire se vjen Kuvendi i Laberise
- 3shtator 1920: Vlora vdes dhe kurre nuk duron zgjedhe
-Tradita: Kur degjoj kembor e zile, aty vete mendja, ime
-Mos harroni kengen labe
-65-vejtori clirimit te ishullit te Sazanit
-Veprimet e njesiteve guerile ne qarkun e Vlores gjate vitit 1942
-Rinia eshte shpresa dhe e ardhmja e kombit
-Lufta e rilindasve per arsimimin gjate sundimit ottoman
-Rrapi I Dakutit eshte I zemeruar
-TEC I Vlores katastrofa qe pritej
-Intervista me Petrit LULON-
-Fadil Nanaj bir I Kucit qe la emer te mire

Kryeredaktori
Albert Zholi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi