Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju falenderoj motra e vllëzër!

Shko poshtë

Ju falenderoj motra e vllëzër! Empty Ju falenderoj motra e vllëzër!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Nov 26, 2009 10:29 pm

Motra e vllëzë,
Mikesha e miq të dashur,


Ju falemnderit të gjithëve për brengën që treguat ndaj shèndetit tim. Ju jam mirënjohës dhe Ju them se lutjet e Juaja më bën që sonte të kthehem në shtëpi edhe pse kisha akoma nevoj të qëndroj në spital.Disa shkrime të Juajat nuk kam mundë ti afishoj në faqen time anda kërkoj ndjesë nga Ju. Edhe tani e tutje nuk do të mundem të gjithat ti publikoj por do të mundohem aq sa arrij. Ju falemnderit të dashurit e mi dhe më keni bind se akoma kam miq dhe fundja ka njerz të mirë të cilët lusin Zotin e Madh që tjetri të sherohet. JU falemnderit përsëri dhe përsëri sa ska më shumë. Ju dua miq, Ju dua shqiptarë de Urime festat e Nëntorit të gjithë shqiptarëve.

Miku i Juaj
Agi Gashi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi