Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ismet Mehmetaj:Të nderuar miq të fb-së

Shko poshtë

Ismet Mehmetaj:Të nderuar miq të fb-së Empty Ismet Mehmetaj:Të nderuar miq të fb-së

Mesazh nga Agim Gashi Mon Dec 28, 2009 11:46 pm


Ismet Mehmetaj:Të nderuar miq të fb-së 7524_100703083283845_100000324615357_16696_867206_s


Ismet Mehmetajnderuar miq të fb-së!


Edhe sot dhe neser vazhdon aksioni për propozimin e
fjalës së vitit. Ju lutem bëjeni propozimin tuaj: cila fjalë në këtë
vit ka mbizotruar më së shumti tek ne si në mediat elektronike ashtu edhe në
ato të shkruara. Por edhe në fjalorin tonë të përditshëm në bisedat
tona. Bëjeni një koment dhe propozojeni një fjalë...
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi