Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kujdes:Vidhen edhe pasuordat në fb!

Shko poshtë

Kujdes:Vidhen edhe pasuordat në fb! Empty Kujdes:Vidhen edhe pasuordat në fb!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Feb 12, 2010 2:59 am

Kujdes:Vidhen edhe pasuordat në fb!

Shume i dashtuni Vella AGIM !
Deshiroj te jeni mire te gjithe.
Mua dje me kane vjedhe PASUORDIN - FJALKALIMIN, ne Facebook FB.Si dhe ate te Yahoo.com -mit. Kjo lloj piraterie me ka nxjerr shume pune.
Ne komunikimin me ju. Po mundohem te hapi nje tjeter. Por edhe ju te keni kujdes. Mese keni mundesi me nje MESAZHE te pergjithshem ma beni nje Lajmerim per kete vjedhje te kodit tim, nga piratet ne FB. Me urimet me te mira dhe respekt.
I Juaji sinqerisht,
Gezim URUCI - Shkoder - Albanien.


Kujdes:Vidhen edhe pasuordat në fb! GetAttachment

7924_104258296254343_100000105181438_103971_1141068_n.jpg
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi