Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbledhja e Kryesisë së zgjeruar e degës së LDD-së në Gjermani

Shko poshtë

Mbledhja e Kryesisë së zgjeruar e degës së LDD-së në Gjermani Empty Mbledhja e Kryesisë së zgjeruar e degës së LDD-së në Gjermani

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 18, 2010 11:36 pm

Dega e LDD-së ne Gjermani

Ftesë

Mbledhja e Kryesisë së zgjeruar e degës së LDD-së në GjermaniMbledhja e Kryesisë së zgjeruar e degës së LDD-së në Gjermani N373737912057_6380


Ju ftojmë që të
merrni pjesë në mbledhja e Kryesisë së zgjeruar të degës që do të
mbahet në Heilbronn me datën: 21.03.2010 (e Diele), në ora 14:00.

Adresa:
Speyrer Str. 28,
D-74078 Heilbronn-Frankenbach

Në mbledhje ftohen edhe anëtarët e Komisionit për Informim.
Mbledhja do të ketë këtë rend dite:
- Shkëmbim idesh dhe propozime për formën e organizimit të mëtutjeshëm,
- Raporti financiar i kryesisë dhe i ndihmave te veçanta për kryesinë qendrore për zgjedhjet lokale,
- Roli i LDD-së në Gjermani në proceset politike në Kosovë
- Informim i kryetarit Gagica për vizitat pune në Kosovë dhe gjetiu si dhe nga mbledhja e fundit e KK të LDD-së në Prishtinë.

Nail Rexhaj - Sekretar i degës së LDD-së në Gjermani
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi