Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PËRPJEKJET E FUNDIT TË SPIUNEVE TË SLLAVO-GREKËVE DHE KRIMINELËVE KUNDËR RIBASHKIMIT KOMBËTAR KANË DËSHTUAR ME TURP!

Shko poshtë

PËRPJEKJET E FUNDIT TË SPIUNEVE TË SLLAVO-GREKËVE DHE KRIMINELËVE KUNDËR RIBASHKIMIT KOMBËTAR KANË DËSHTUAR ME TURP! Empty PËRPJEKJET E FUNDIT TË SPIUNEVE TË SLLAVO-GREKËVE DHE KRIMINELËVE KUNDËR RIBASHKIMIT KOMBËTAR KANË DËSHTUAR ME TURP!

Mesazh nga Agim Gashi Sun Apr 18, 2010 6:46 pm

PËRPJEKJET E FUNDIT TË SPIUNEVE TË SLLAVO-GREKËVE DHE KRIMINELËVE KUNDËR RIBASHKIMIT KOMBËTAR KANË DËSHTUAR ME TURP!


Vera DUSHI

Tashmë dihet se FBKSH është shëndrruar në Frontin Demokratik të Bashkimit Kombëtar, organizim të ligjëruar në Tiranë dhe në Prishtinë (legal) për veprim aktiv dhe të hapur në të mirën e ribashkimit të kombit.

Por, në të njëjtën kohë, spiunët e sllavo-grekëve dhe kriminelët e hajdutët ordinerë, si në R. e Shqiperisë dhe edhe më shumë në R. e Kosovës, të cilët janë mësuar që në emër të ish FBKSH-AKSH-së të grabisin popullin shqiptar, sidomos në Kosovë, duke mos respektuar vendimin e Kuvendit Riorganizues të FBKSH-së (të 28-29 nëntorit 2009) dhe duke tentuar të organizojnë paralelizma fantazme kundër FDBK-së, duke vazhduar në Kosovë me të njëjtin “FBKSH” (Ibush Hetemi me kompani), duan të organizojnë një të ashtuquajtur “Kuvend të Tretë” të FBKSH, më 24 prill 2009, në Fier,
te lokali i Genc Llakaj, i cili asnjeherë nuk ka qenë as anëtar i rendomtë i ish FBKSH-së, por ka qenë vetëm një Sekretar (i komanduar) i SHAIBK të Zotit Hulusi Hako me kompani.


Është pikërisht Genc Llakaj ai që nga “mendja e tij”, me mendje dhe plan të tjetërkujt synon të organizojë një “Kuvend” të tillë të spiunave dhe kriminelëve (të mbështetur nga agjentura serbe në Kosovë dhe nga agjentura greke në Shqipëri).

Ky “kuvend” i ashtuquajtur i “FBKSH” është organizuar në Shqipërinë administrative nga Genc Llakaj me lypje parash derë me derë për lekë dhe ushqim, me marrje parash nga biznismenët e Vlorës në emër të çështjes kombëtare.

Duket se ai (Genc Llakaj) në mendjen e tij e ka vetëm fjalën “lek” dhe asgjë tjetër!

Zoti e di ku do të shkojnë këto para realisht, kur dihet se Genc Llakaj ka “rrjepur” vite më parë edhe biznezmenët e Fierit…,
gjoja për aktivitete të SHAIBK-së, gjë për të cilën ende ska dhënë llogari!

Dhe më keq, ai ka shkuar deri aty sa u mor me kërcënime në emër “të AKSH” në mesazhe telefonike kundër atyre që kundërshtojnë normalisht aktet e tilla antishqiptare e kriminale, duke iu thënë se: “Po e dekonspirove kuvendin, nuk do të mbajmë përgjëgjesi për atë që do të ndodhë!".

Por këto përpjekje të agjenturave sllavo-greke në Republikën e Shqipërisë dhe të Kosovës dhe të hajdutëve dhe kriminelëve që kanë vjedhur dhe mendojnë të vjedhin në emër të FBKSH-AKSH-së kanë dështuar me turp, sepse shëndrrimi i FBKSH në FDBK ua ka djegur përfundimisht bishtin dhe s’mund më të merren me punët e tyre të ndyra!


P.S.


- Opinionit publik kombëtar, bashkangjitur me këtë shkrim, po ia dergoj edhe:
1. FBKSH FAKTOR STABILITETI NË BALLKAN ! dhe
2. PROGRAMI I FRONTIT DEMOKRATIK TË BASHKIMIT KOMBETAR-FDBK.

Gjakovë (Shqipëri Etnike), 17 prill 2009
- Autorja është anëtare e Frontit Demokratik të Bashkimit Kombëtar (FDBK).
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi