Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim per Akademinë solemne të përvjetorit të Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve

Shko poshtë

Njoftim per Akademinë solemne të përvjetorit të Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve Empty Njoftim per Akademinë solemne të përvjetorit të Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve

Mesazh nga Agim Gashi Sat May 15, 2010 2:08 pm

[size=12]Njoftim per Akademinë solemne të përvjetorit të Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve [/size]


Republika e Kosovës

Këshilli Nismëtar i Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve

Instituti Albanologjik i Prishtinës

Instituti Alb-Shkenca PrishtinëNJOFTIM

. …………………………………………..Ju bëjmë me dije dhe ju ftojmë të merrni pjesë në akademinë solemne të përvjetorit të Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve, të Plagëve dhe të Ngatërresave, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të fillimit të punës së saj, më 2 shkurt 1990, dhe të 18-vjetorit të përfundimit të punës së saj, në Kuvendin III, më 17 maj1992, në Prishtinë.

Akademia mbahet në Institutin Albanologjik të Prishtinës dhe fillon në orën 12,00.

Ardhja Juaj na nderon.Prishtinë, më 17.5.2010Këshilli Nismëtar

i Lëvizjes Gjithëpopullore të Pajtimit të Gjaqeve
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi