Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solidarizohemi ne gjetjen e Bleones

Shko poshtë

Solidarizohemi ne gjetjen e Bleones Empty Solidarizohemi ne gjetjen e Bleones

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 03, 2010 1:22 am

Solidarizohemi ne gjetjen e Bleones 29490_115408638502454_115156981860953_90848_6132255_n

Solidarizohemi ne gjetjen e BleonesMiq te dashur, lutuni per Bleonen e vogel, që
ajo te gjendet dhe ta rikthej gezimin ne familje. Ai qe jep kontributin
e tij per gjetjen e Bleones, do ta kete te hapur deren e parajses. Mua
me mbane shpresa se Bleona do te shfaqet serish mes nesh. Amen!


Marrë nga FB
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi