Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Faik Krasniqi:SYTE E TU

Shko poshtë

Faik Krasniqi:SYTE E TU Empty Faik Krasniqi:SYTE E TU

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jun 03, 2010 1:49 am

Faik Krasniqi:SYTE E TU 28201_104549219589873_100001043866188_39071_1127798_n

JU UROJE TE GJITHEVE NJE MBREMJE TE KENDSHME...

Faik Krasniqi:
SYTE E TU


Syte
e tu te bukur
shkelqejne si flori,
nga syte e tu shihet
vetem
gezim dhe dashuri

Edhe pse ne heshtje rrine
syte e tu flasin
shume,
edhe kur eshte terr
ato ndriqojn

Nga syte e tu te
bukur
mund te shohe gjithesine,
dhe driten e syve te mi,
se si
syte e tu jane
edhe syte e mi

Sylaroshe je e bukur shume
si
lulet e bukura
qe celin ne Pranvere,
ne syte e tu te bukur
dashurohet
cdokush

FAIK KRASNIQI
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi