Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AGIM GASHI:FALENDERIM PËR TË GJITHË JUVE QË DERGUAT URIME

Shko poshtë

AGIM GASHI:FALENDERIM PËR TË GJITHË JUVE QË DERGUAT URIME Empty AGIM GASHI:FALENDERIM PËR TË GJITHË JUVE QË DERGUAT URIME

Mesazh nga Agim Gashi Sun Jul 27, 2014 9:18 pm

AGIM GASHI:FALENDERIM PËR TË GJITHË JUVE QË DERGUAT URIME 10410414_10152275398134077_4309452845568107171_n


AGIM GASHI


FALENDERIM PËR TË GJITHË JUVE QË DERGUAT URIME

Me një respekt të madh për të gjithë Juve familjarëve, mikeshave e miqëve nga të gjitha anët e rruzullit tonë, mediave e portaleve e ndryshme shqiptare, telekomi gjerman e Kilinika Aachen,miqë e mikesha të kombeve të ndryshme sidomos nga Filipinet, Brazili, Amerika, Anglia, Australia, Rumania etj. që më keni përcjellë Urimet pë Ditëlindjen time e që disa edhe u publikuan, disa në FB, disa me emaile e disa me sms, që numrojnë me muja e mija, JU FALEMNDERIT NGA ZEMRA.
Në pamundësi që të gjithëve t´u kthej përgjigje, shfrytzoj rastin që kështu në grup tu drejtohem për të shprehë felenderimet e mia duke e lutë Zotin e Arbërit që të ju bekoj Juve, familjet e Juaj, atdheun dhe popullin tonë.

Duke i parë me mijëra Urime, zemra ime rritej e bëhej edhe më e fortë, mbushej dashuri për Juve e për popullin tonë duke e ditë se zemra e njeriut nuk mbushet asnjëherë me dashuri atdheu, nëne e dashuri njerzore.
Sidomos ne mërgimtarët që jemi të mbushur me mallin për atdheun, Urimet e Juaja që na vien si dhurata shpirti e dashurie, por njëherit edhe na e zbutin atë plagë e cila nuk sherohet asnjëher.
Rrofshi e qofshi n shoqri me dashurinë, shëndetin, sukseset dhe lumturinë.


Gëzuar për të mira
Agim Gashi-Mërgimtari pa asnjë trohë fati!


27.07.14
Düren

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi