Ju pershendet Saranda

Shko poshtë

Ju pershendet Saranda

Mesazh nga Saranda prej Wed Jan 21, 2009 7:21 pm

Mir se ju gjej une Saranda ....I love you

Saranda

Numri i postimeve : 4
Registration date : 21/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendet Saranda

Mesazh nga Agim Gashi prej Wed Jan 21, 2009 9:13 pm

Saranda shkruajti:Mir se ju gjej une Saranda ....I love you

Mirëse vjen e nderuara Saranda.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendet Saranda

Mesazh nga MEDALIM prej Thu Jan 22, 2009 10:31 am

Mire se ju pruni Zoti e nerumja Saranda
MEDALIM
MEDALIM

Numri i postimeve : 23
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendet Saranda

Mesazh nga heta prej Sun Jan 25, 2009 5:37 am

mir su ju gjej vllezer e motra.me zemer ju pershendet HETA.

heta

Numri i postimeve : 1
Registration date : 25/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendet Saranda

Mesazh nga Agim Gashi prej Sun Jan 25, 2009 1:54 pm

heta shkruajti:mir su ju gjej vllezer e motra.me zemer ju pershendet HETA.

Mirëse vjen o Hetem. I di Heta punët e veta, thonë njerzia. Më mirë me i ditë të vetat se të huajat. Po na bëhet qejfi qu u bashkangjitët karavanit të miqëve të mirë. Të urojmë mirëseardhje të përzemërta e vllëzërore.

Stafi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 64
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendet Saranda

Mesazh nga rezeart prej Sun Mar 08, 2009 7:12 pm

Te gjitha nenave, dhe motrave shqiptare ju uroj nga zemra 8 Marsin dhe ia kalofshin shume mire ashtu siç u deshiron zemra

rezeart

Numri i postimeve : 1
Registration date : 18/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendet Saranda

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi