Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit

Shko poshtë

Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit Empty Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 05, 2009 12:07 am

Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit Anjeza-490x320Anjeza Shahini

Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit


Nga Express më 04.03.2009 në ora 15:00

Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, e cila përfaqësoj Shqipërinë për herë të parë në Eurovision, ka humbur njërin nga prindërit e saj më të dashur, të atin e saj.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat shqiptare, kurse varrimi i të ndjerit është bërë të dielën, kanë thënë mediat shqiptare.

Babi Anjezës ishte njëri ndër shtytësit më të mëdhenj të karrierës se saj, si dhe njëri prej menaxherëve të rrallë që menaxhonte punët e këngëtares. Ai ishte disa herë edhe në Kosovë, ndërkaq Kosovën e konsideronte si shtëpinë e tij të dytë.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit Empty Re: Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 05, 2009 12:10 am

Agim Gashi shkruajti:Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit Anjeza-490x320Anjeza Shahini

Ndërron jetë babai i Anjeza Shahinit


Nga Express më 04.03.2009 në ora 15:00

Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, e cila përfaqësoj Shqipërinë për herë të parë në Eurovision, ka humbur njërin nga prindërit e saj më të dashur, të atin e saj.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat shqiptare, kurse varrimi i të ndjerit është bërë të dielën, kanë thënë mediat shqiptare.

Babi Anjezës ishte njëri ndër shtytësit më të mëdhenj të karrierës se saj, si dhe njëri prej menaxherëve të rrallë që menaxhonte punët e këngëtares. Ai ishte disa herë edhe në Kosovë, ndërkaq Kosovën e konsideronte si shtëpinë e tij të dytë.


Shfrytzojmë rastin që përmes faqes sonë ti shprehim ngushllimet tona më të sinqerta këngëtarës Anjeza Shahinit.

Stafi
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi