Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndërron jetë akademik Pajazit Nushi

Shko poshtë

Ndërron jetë akademik Pajazit Nushi Empty Ndërron jetë akademik Pajazit Nushi

Mesazh nga Agim Gashi Wed Sep 02, 2015 8:05 pm

Ndërron jetë akademik Pajazit Nushi


Ndërron jetë akademik Pajazit Nushi Largea_unnamed-41441212320


Para pak minutash ka ndërruar jetë akademik Pajazit Nushi.


Prof. Dr. Pajazit Nushi, është njeriu i cili tërë jetën ia kushtoi arsimit, edukimit, dijës dhe shkencës, por edhe çështjes sonë kombëtare. Ai, më të drejtë është vlerësuar ‘Simboli i dijës dhe i paqes’. ’Profesori i respektuar’, ‘Pedagogu ynë’, ‘Mendjendrituri’, e me emërtime të tjera.
Akademik Pajazit Nushi ka ndërruar jetë në moshën 82 vjeçar.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi