Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sot në Prishtinë mbahet manifestimi “Ramushi po vjen”

Shko poshtë

Sot në Prishtinë mbahet manifestimi “Ramushi po vjen” Empty Sot në Prishtinë mbahet manifestimi “Ramushi po vjen”

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jan 12, 2011 1:26 pm

Sot në Prishtinë mbahet manifestimi “Ramushi po vjen”


Sot në Prishtinë mbahet manifestimi “Ramushi po vjen” Ramushi%20po%20vjen

Sot në Prishtinë mbahet manifestimi-koncerti, “Ramushi po vjen” i organizuar nga organizatat studentore të Universitetit të Prishtinës. Manifestimi mbahet në orën 12:00, në sheshin pranë Teatrit Kombëtar, në Prishtinë, dhe organizohet në mbështetje të ish kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëluftëtarëve të tij në Tribunalin e Hagës. Sipas Këshillit Organizues, manifestimi përmban performime të këngëtarëve të njohur të zhanreve të ndryshme, nga Kosova dhe mbarë hapësira etnike, dhe fjalën qendrore të manifestimit.
>> Ramush Haradinaj (nuk) kthehet në Kosovës më 12 janar
>> Koncert në mbështetje të Haradinajt dhe luftës së UÇK-së
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi