Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Urim për Ramushin!

Shko poshtë

Një Urim për Ramushin! Empty Një Urim për Ramushin!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 27, 2011 12:11 am

Një Urim për Ramushin!


Një Urim për Ramushin! Ramushi_26

Gani Qarri, Cyrih

Urime i nderuari zoti Ramush!Urime e nderuara Familje Haradinaj! Urime lindja e Trimit të Ri! dhe i bëftë 100 vjet! Të nderuar miq e dashamir të zotit Ramush Haradinaj, urime lindja e Trimit- të TRIMIT!, duke i dëshiruar që të rritet i shëndetshëm dhe të bëhet i suksesshëm për kohën në për të cilën do të kalojë,ashtu siç u bë Babai i tij,në këtë kohë!
Sot udhëheqësit të AAK zotit Ramush Haradinaj,iu shtua "Hisja" edhe me një Djalë! Gëzimi për lindjen e një fëmije ndër shqiptarët me siguri se është i madh kudo,por në rastin e Ramushit, lindja e Djalit të tij nën këto rrethana,merr peshë të shumëfishtë edhe për një arsye të veçantë, se derisa ai po mbahet i mbyllur pa të drejtë,Luftëtarit të lirisë,zotit Ramush Haradinaj, iu shtua gëzimi edhe me një pushkë më tepër për Atdhe,të cilin familja ashtu edhe e pagëzuan, me një emër shumë të përzgjedhur,Trim! U bëftë i tillë,Trim dhe i zoti, ashtu siç edhe e ka traditë familja e tyre e nderuar të nxjerr vetëm trima dhe luftëtar nga gjiri i sajë për Atdhe.
Uroj që gëzimit të lindjes së TRIMIT,ti shtohet edhe gëzimi i LIRIMI-t të Babait të Trimit, zotit Ramush Haradinaj, sa më parë,që ai me familje dhe Kosova me shqiptarët, ta bëjnë një Festim të vërtetë gjithëkombëtar!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Urim për Ramushin! Empty Re: Një Urim për Ramushin!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Jan 27, 2011 12:15 am

Këtij Urimi të mikut tim Gani Qarrit nga Zürichu i bashkangjitem edhe unë me familjen time duke i dëshiruar djalit rritje të qetë e të gëzueshme, ndersa Ramushit lirim sa më të shpejt nga këto maltretime dhe burgosje të pa drejta!
Agim Gashi!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi