Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptar në Gjermani

Shko poshtë

 Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve  Shqiptar në Gjermani Empty Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptar në Gjermani

Mesazh nga Agim Gashi Thu Feb 03, 2011 7:05 pm

 Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve  Shqiptar në Gjermani 2%7E2
Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve
Shqiptar në Gjermani


L A J M Ë R I M dhe F T E S ËP R O M O V I M L I B R A S H d h e K U V E N D I I LSHAKSH
n ë E N N E P E T A L t ë N. R. W E S T F A L I S Ë


Në bazë të Statutit të LSHAKSH në Gjermani është koha e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor;
andaj i ftojmë të gjithë anëtarët e rregullt të Lidhjes që të marrin pjesë!
Dita e mbajtjes së takimit është më 13 shkurt 2011, dhe fillon në orën 11.00.
Rendi i ditës:
1. Promovimi i librave të reja……………………….……11.15 deri 12.45
2. Kuvendi zgjedhor ……………………………….… fillon në orën 13.00
a) Raporti i punës………………………….…………… 15 minuta
b) Raporti financiar………………………….…………. 10 minuta
c) Diskutimet……………………………… . …………. 45 minuta
d) Zgjedhjet………………………………………………60 minuta
e) Propozimet,arsyetimet, votimet…………………………… -- / --

Adresa: “Haus Ennepetal” - Gasstraße nr.10 Telefonat : 02333 833 562
58256 - Ennepetal ( afër Hagenit ) n.tel: 0176 3732 7428

Ennepetal – 09 janar 2011 Për Kryesinë e LSHAKSH
Martin Ç u n i d.v.

Na e dergoi:Pal Sokoli
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi