Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH)

Shko poshtë

Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH) Empty Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH)

Mesazh nga Agim Gashi Thu May 23, 2013 1:17 am

Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH) 59735_10201132871713765_1709963227_n
Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH)

F T E S Ë

Ftojmë krijuesit, artdashësit, miqtë e poetit dhe gjithë pasionantët e Fjalës së bukur artistike në


TAKIMIN LETRAR TRADICIONAL

„ AZEM SHKRELI“ – ENNEPETAL 2013

Takimi mbahet më 01. 06. 2013. (e shtunë) dhe fillon n’ora 14.00h!

Adresa: Me
përshëndetje kolegiale
„HAUS ENNEPETAL“ Këshilli Organizativ
Gasstrasse 10 Tel.: + 49 (0)1 77 420 50 89

58256 – Ennepetal e-mail:
lshaksh@hotmail.de


___________________________________________________________________________
Alban.
Bund der Schrift., Künstl. & Kult. e.V. COMMERZBANK KOBLENZ
Lidhja e
Sh.A.K.Sh. - Gjermani Kontonummer (KTO): 200 406 700
Braunsbergweg 41;
Bankleitzahl (BLZ) : 570 400 44 D - 56656 Brohl - Lützing IBAN: DE29 5704 0044
0200 4067 00

Lidhja e shkrimtarëve artistëve dhe krijuesve shqiptar ne Gjermani(LSHAKSH) 942042_10201323619962352_1748840435_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi