Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akademi për Abedin Gashin

Shko poshtë

Akademi për Abedin Gashin Empty Akademi për Abedin Gashin

Mesazh nga Agim Gashi Wed Feb 09, 2011 7:07 pm

Akademi për Abedin Gashin 168795_182128925154292_100000715571256_448327_2807537_n
Njohtim për të pame, për vëllezerit Abedin e Muhedin Gashi


Familja Gashi në Stolberg (afër Ahenit), Gjermani, me rastin e vdekjes së babait dhe axhes ton, njohtojmë shokët, miqtë dhe bashkatdhetarët se hapin të pame më 12-13.02.11 nga ora 9:00 deri në ora 17:00. Adresa: Im Hahn 6, 52224 Stolberg - Mausbach

Abedin Gashi, ishte anëtar i kryesis së LDK - dega Gjermani dhe kryetar i kryesis së LDK - nëndega NRW. Kryesit e degës dhe nëndegës, do të marin pjes, në organizimin dhe pritjen, për ngushllime, së bashku me familjen Gashi.

LDK, dega në Gjermani, organizon Akademi

Në diten e dytë, gjegjësisht me 13. 02.2011, me fillim në ora 14:00, do të organizohet një Akademi, në përkujtim të jetës dhe vepres së veprimtarit dhe funksioanarit shumë vjeçar të nëndegës dhe degës së LDK në Gjermani, të ndjerit Abedin Gashi.
Adresa: Im Hahn 6 , 52224 Stolberg - Mausbach
Për informata: Telefoni. +491751712352, +4915115510018, +491773491592.[/size]
Akademi për Abedin Gashin 180144_124830407590769_100001914319144_169722_3277099_n
LDK, dega në Gjermani, organizon Akademi, për Abedin Gashin,

më 13. 02.2011, me fillim në ora 14:00.
Adresa: Im Hahn 6 , 52224 Stolberg - Mausbach

Për informata: Telefoni. +491751712352, 015115510018, 01773491592.


Akademi për Abedin Gashin 180574_124831060924037_100001914319144_169724_5497478_n
Njohtim për të pame, për vëllezerit Abedin e Muhedin Gashi

Familja Gashi në Stolberg (afër Ahenit), Gjermani, me rastin e vdekjes së babait dhe axhes ton, njohtojmë shokët, miqtë dhe bashkatdhetarët se hapin të pame më 12-13.02.11 nga ora 9:00 deri në ora 17:00.
Adresa: Im Hahn 6 , 52224 Stolberg - Mausbach

Për informata: Telefoni. +491751712352, 015115510018, 01773491592


Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi