Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim nga Klubi „Bashkimi Kombëtar“ në Jülich të Gjermanisë

Shko poshtë

Njoftim nga Klubi „Bashkimi Kombëtar“ në Jülich të Gjermanisë  Empty Njoftim nga Klubi „Bashkimi Kombëtar“ në Jülich të Gjermanisë

Mesazh nga Agim Gashi Mon Feb 21, 2011 11:07 pm

Njoftim nga Klubi „Bashkimi Kombëtar“ në Jülich të Gjermanisë

Më 26.02.2011 është parapar të mbahet manifestim për nder të trevjetorit të Pavarsisë së Kosovës, por i njeti anulohet për shkak të vdekjes së njërit nga ish Kryetarët e këtij Klubi z. Nysret Ahmetit i cili papritmas vdiq më 18.02.2011 në moshen 42 vjeçare.
Me këtë rast Kryesia e Klubit kërkon ndjes nga shumë bashkatdhetarë që kishin konfirmuar pjesmarrjen, ndersa familjes së të ndjerit u shprehim ngushllimet më të sinqerta për humbjen babait, bashkëshortit, djalit dhe vllaut të tyre.I ndjeri ishte aktivist i qështjes kombëtare.


Klubi „Bashkimi Kombëtar“ Jülich
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi