Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJOFTIM:Ditët e "Veli Selimit" në Jülich të Gjermanisë

Shko poshtë

NJOFTIM:Ditët e "Veli Selimit" në Jülich të Gjermanisë Empty NJOFTIM:Ditët e "Veli Selimit" në Jülich të Gjermanisë

Mesazh nga Agim Gashi Tue Oct 16, 2012 9:28 pm

NJOFTIM:Ditët e "Veli Selimit" në Jülich të Gjermanisë Veli_177

NJOFTIM:Ditët e "Veli Selimit" në Jülich të Gjermanisë

Për nder të 100 Vjetorit të Pavarsisë së Shqipërisë, një grup Organizativ nga Jülichi i Gjermanisë përkujton veprimtarin e paepur të qështjes kombëtare, mërgimtarin Veli Selimin me moton “Ditët e Veli Selimit.Mbrëmja finale mbahet më 21.10.2012
Në Jülich-Bourheim
Ruga: Zur Burg 2
52428 Jülich-Bourheim, duke filluar në ora 14-të.


Ftojmë miqët dhe dashamirët e familjes Selimi të na vizitojnë dhe evokojnë për Veli Selimin.

Informatat në tel: 0174-175 9202, 0173-5194 173 dhe 0171-9280864

Ju dëshirojmë mirëseardhje!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi