Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buqe Berisha:Sonte Stand-up komedinë e Adem Mikullovcit “PËRGJUESI”

Shko poshtë

Buqe Berisha:Sonte Stand-up komedinë e Adem Mikullovcit “PËRGJUESI” Empty Buqe Berisha:Sonte Stand-up komedinë e Adem Mikullovcit “PËRGJUESI”

Mesazh nga Agim Gashi Sat Mar 12, 2011 6:24 pm

Buqe Berisha:Sonte Stand-up komedinë e Adem Mikullovcit “PËRGJUESI” 187050_699252563_6948173_n
Buqe Berisha:Sonte Stand-up komedinë e Adem Mikullovcit “PËRGJUESI”

Të nderuar,
Kemi kënaqësinë t`ju ftojmë sonte me 12.03 me ora 20:00 në Teatrin Kombëtar të Kosovës në Stand-up komedinë e Adem Mikullovcit “PËRGJUESI”

Dhe reprizat janë me13,14Ju mirëpresim

Për rezervim të biletave thirrni në tel: 038 224 397 / 243 930 ose 044 430 693 ose drejtpërdrejt në Teatrin Kombëtar të Kosovës, prej orës 10:00 – 13:00 dhe 17:00 – 20:00 ose në e-mail adresën: info@teatrikombetar.eu
Jeni të mirëseardhur!


Me respekt,
Teatri Kombëtar i Kosovës

--
Teatri Kombëtar i Kosovës
National Theatre of Kosovo
Adresa: Sheshi Nëna Tereze, Nr. 21
10000 Prishtina, Kosova
info@teatrikombetar.eu
www.teatrikombetar.eu
Tel.& fax. +381 38 243 930
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi