Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ismail Rexhepi:Damarë jete!

Shko poshtë

Ismail Rexhepi:Damarë jete! Empty Ismail Rexhepi:Damarë jete!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Apr 22, 2011 11:45 am

Ismail Rexhepi:Damarë jete!

Ismail Rexhepi:Damarë jete! 222774_1767404556980_1595161904_31964957_7004808_n

Skulptura "Bashkohuni" Njazi Xhemaili, Shkup
Foto- Sabit Rrustemi
Motivi, Grafika Dhe montazha Ismail Rexhepi..
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi