Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gëzim Uruçi:Ftesë për festen e madhe në Shkoder dhe për mbarë trojet shqiptare

Shko poshtë

Gëzim Uruçi:Ftesë për festen e madhe në Shkoder dhe për mbarë trojet shqiptare Empty Gëzim Uruçi:Ftesë për festen e madhe në Shkoder dhe për mbarë trojet shqiptare

Mesazh nga Agim Gashi Tue May 24, 2011 1:34 am

Gëzim Uruçi:Ftesë për festen e madhe në Shkoder dhe për mbarë trojet shqiptare

Gëzim Uruçi:Ftesë për festen e madhe në Shkoder dhe për mbarë trojet shqiptare 225316_203702993004541_100000945263952_540030_379473_n

JENI TE FTUAR TE GJITHE. MIRSE TE VINI.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi