Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje!

Shko poshtë

Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje! Empty Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje!

Mesazh nga Agim Gashi Sat Aug 27, 2011 2:38 pm

Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje!



Kush është Samet Imishti, (Lëvizja Vetèvendosje Hani Elezit) që kërcnon me vrasje! 276243_100001517947286_2257089_nhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=263501220345957&set=a.102510593111688.6251.100000582437455&type=1#!/samet.imishti



Ma merr mendja se foto të tilla dhe njerz të tillë nuk i bëjnë nder Vetëvendosjes si një Lëvizje Kombëtare. Shpejt dhe urgjentisht LV të distancohet nga të tillët sepse kjo Lëvizje synon marrjen e pushtetit, e si të ketë besim populli me të tilla foto e me të tilla kërcnime. Ky person fyen dhe kërcon pamshirshëm ndersa në profilin e tij i shkruan Lëvizja Vetëvendosje e Hanit të Elezit. Ja shiqoni disa kërcnime nga personi në fjalë:


Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: jam shum i sinqert i nderuar agim sikur te kisha pas mundesi ket karikator dota kisha shpraz ne koken tende se ti je ai qe perqan fet ne popullaten shqipetare se je pleh i trojeve shqipetare

Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: o iniorant shif se shka je tu shkru un nuk kritikova fen katolike un thash veten qe shen tereza nuk simbolizon kombin shqipetar ti je ai nacionalist fetar jo un por ti flet ne ket menyr se je ne fb sikur te ishe para syve mi dote ishe pshurr ne pantollanat e tua dhe me kishe kerkuar falje rri urt dhe mos i qit pun vetes se ketu nuk kemi te bejm me fe por me shen terez
Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: o te nderuar un nuk po shoh se ku kam ofendu fen katolike??? un kam then dhe them se figuara e shen terezes nuk simbolizon kombin
Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: ok i nderua un nuk jam kunder se ti apo dikush tjeter e don dhe e quan nene un nuk pajtohem kur te tjeret thon nena e ter popullit shqipetar dhe kur thon se kjo simbolizon kombin kjo esht ajo qe un nuk pajtohem hiq me teper..
Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: un jam bir i birit shqipetar qe luftova me bab e bablok per trojet e mia un jam shqipetar dhe nuk e njoh shen terezen qe figura e saj simbolizon kombin shqipetar,un nuk jam kunder shen terezes ju nuk jeni duke kuptuar apo nuk dojni te kuptoni...

Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: vetem flamuri kuq e zi simbolizon kombin shqipetar e jo shen tereza
Samet Imishti gjithashtu komentoi mbi fotografinë e Mentor Thaqi
Samet ka shkruar: o i nderuar plehra jan ata qe thojn se figura e saj esht figur e kombit kombi ka vetem nje figur flamuri kuq e zi kjo figur e shen terezes nuk simbolizon kombin kjo simbolizon fen katolike... mund te simbolizoj ti si shqipetar poj jo edhe mua se un nuk i perkas fes katolike dhe ne si musliman nuk kemi figur qe simbolizon kombin kemi figur qe simbolizon fen.. prandaj intelektualet si ju nuk jan tjeter veqse pleher i plehrave te lasht...








Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi