Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot!

2 posters

Shko poshtë

Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot! Empty Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Sep 15, 2011 12:50 am

Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot!Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot! Cybermind

H4X0RD BY CYBERMINDCrAcKeR-BeSi - phantom - D4rkw0rm

Direksioni jem
Ekonomisti, kohavision, Zeri, botimetkoha
JU SHTI MI pre VENAT, ME INDEX
Nuki edhe vetllat, e veshu pak ma ngusht, RRI me mafijasha per mos me tHACK KERKUSH !
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
Ora 12t Kejt kfjelltt kejt gjinja flejtKUKU
Un i kalli fitilat e NETWORKIT
HAHAHAHA

Tash ja nisum me Urime dhe pershendetje;
CrAcKeR-BeSi : Tungat Jetmir Mehmetaj , Krejt ato lule n 'oborr fidana gjylfidana lul
pampuri lul telefoni lul qurani lul speci , lul bustani per pa ti qi krejt qa i ki n'familje komplet
kshtu me tju hi ren kaar me ti njek neper livadh t'zahirit e te poshte
bre ta qifsha ata mat jeshmen e shpis qa po ta vadit oborrin ta qifsha
quuuuuuuuuuuuu n'kam ti vaditsha gjenazet


SUPRIZ.ekonomisti, kosovaexpress, Zeri, botimetkoha,


Lexoni e binduni me çfarë sorte njerzish duhet të plakemi. O Zot, ruaje Shqipërinë nga shqiptarët!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot! Empty Re: Përsëri hakerat mysafir të paftuar tek Bota Sot!

Mesazh nga MEDALIM Thu Sep 15, 2011 2:50 am

hienat tinzar u larguan, U Cliru Bota sot!
Bota Sot u hap perseri, heren e pare dhe te dyten tinezaret e mbajten gati 2 dite nen thunder te okupume, kete radhe si duket u hoqen shpejte, hienat e din si te veprojn tinezishet!
MEDALIM
MEDALIM

Numri i postimeve : 23
Registration date : 18/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi