Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polici i burgut sherr me të motrën para masakrës me tre të vdekur në Shëngjin

Shko poshtë

Polici i burgut sherr me të motrën para masakrës me tre të vdekur në Shëngjin Empty Polici i burgut sherr me të motrën para masakrës me tre të vdekur në Shëngjin

Mesazh nga Agim Gashi Sat Jul 14, 2012 7:19 pm

Polici i burgut sherr me të motrën para masakrës me tre të vdekur në Shëngjin Policia_lezhe2-300x202

Polici i burgut sherr me të motrën para masakrës me tre të vdekur në Shëngjin



SHENGJIN – Lajmifundit – – Një konflikt familjar mes motrës dhe vëllait është bërë shkak mëngjesin e sotëm për krimin e rëndë të ndodhur në Shëngjin. Atje shtetasi Sandër Prendi, 48 vjeç, gardian i burgut të Shën Kollit, vrau me armë motrën e tij Dana Prendi, 45 vjeçe, si dhe bashkëshortin e saj shtetasin italian Luigji Denicassa 50 vjeç, ndërsa ka plagosur edhe nipin 9 vjeçar N.Denicassa.
Më pas polici i burgut të Lezhës ka vrarë veten. Nga të dhënat mësohet se ai kishte dalë për tu nisur në punë. Por më pas është kthyer në apartamentin ku po qëndronte për disa ditë e motra e tij me të shoqin italian dhe djalin.
Pasi ka vrarë motrën dhe kunatin polici ka plagosur edhe nipin e më pas është kthyer në dhomën e tij ku ka vrarë veten. Para vrasjes së motrës, polici mësohet se ka pasur një debat me të.


LAJMI I MEPARSHEM -
Ngjarje e rëndë me tr të vdekur në familjen Ndoi në Shëngjin. Një efektiv i policisë së burgut të Shën Kollit, vrau sot në orët e para të mëngjesit motrën e tij, kunatin shtetas italian dhe më pas plagosi dhe veten.
Polici i burgut të Lezhës ka plagosur me armë edhe nipin e tij 12-vjeçar. Autori i ngjarjes është shtetasi Aleksandër Ndoi. Ai ka perdorur armen e sherbimit pistolete per te kryer vrasjen.
Viktimat janë motra e autorit të ngjarjes, shtetasja Dana Prendi, 45 vjeçe dhe kunati i autorit, shtetasi italian Luigi Benikaza. I plagosur nw ngjarje mbeti edhe djali i dy bashkwshortwve tw vdekur, dhe nipi i autorit tw ngjarjes.
Besohet se krimi i rwndw ka ndodhur pwr probleme familjare. Policia ka shkuar nw vendngjarje nw baneswn e Aleksandwr Ndojit pwrballe telekomit nw shgjenin dhe po hetoh shkaqet e ngjarjes.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi