Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një njoftim nga Gruaja Hyjnore

Shko poshtë

Një njoftim nga Gruaja Hyjnore Empty Një njoftim nga Gruaja Hyjnore

Mesazh nga Agim Gashi Wed Aug 08, 2012 6:34 pm

Një njoftim nga Gruaja Hyjnore Articl10

Një njoftim nga Gruaja Hyjnore

Gruaja Hyjnore që kthen shpresat e jetës!

Jeton në Gjermani. Zoti ia ka dhuruar mundsitë që tu bëj mirë njerzëve, ti sheroj ata e tua kthen buzqeshjen dhe dashurine.

Përvoja shumëvjeçare e të sheruarit të atyre smundjeve të cilat medicina ska mund ti sheroj, e bëri këtë grua të dashur për të gjithë. Gruas Hyjnore sot i drejtohen gjermanët, anglezët, italianët, shqiptarët e kush jo?!

Ajo i pret mirë dhe pothuajse i përcjell të sheruar vizitorët a saj. Trupi i saj është i mbushur me bioenergji por edhe njohuri për shporrjen e gjindve dhe smundjeve nervore.E njohur në mabrë boten dhe e dashur për të gjithë, e bëri që Gruaja Hyjnore të jetë në kujtesën e shumë njerzëve që gjeten shërimin mu këtu në zemrën e kësaj gruaje. E shkolluar dhe e pajisur me të gjitha mirësitë njerzore, ajo i prêt të gjithë ata që kanë nevoj. Me një natyrë psikologjike shëron sëmundjet psikike, kokdhimbjen (Migrenën), dhimbjet e eshtrave, shtatzaninë, largon frikën, kthen dashurinë e humbur, sjell fate të ndryshme në dashuri, largon gjindët nga dora e zezë, shkatrron magjiztë e zeza, e shumë e shumë smundje tjera psikologjike dhe parapsikologjike.

Ejani e bunduni se me çfarë dashurie njerzore Ju pret e Ju sheron Gruaja Hyjnore!

Në çdo kohë mund ti drejtoheni në këtë numër telefoni:

0049-(0) 171 9146591

Kjo letër na erdhi nga Gruaja Hyjnore. Po e publikojmë me shpresë se dikujt do ti ndihmon!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi