Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Babai më i mirë në botë”

Shko poshtë

“Babai më i mirë në botë” Empty “Babai më i mirë në botë”

Mesazh nga Agim Gashi Sat Sep 29, 2012 6:29 pm

“Babai më i mirë në botë”


“Babai më i mirë në botë” Largea_baba-keq1348930375
Një seri fotografish të një babai me vajzën e tij të vogël janë bërë shumë të famshme mes përdoruesve të internetit. Albumi fotografik me titull “Babai më i mirë në botë” tregon Dave Engledow që pozon me vajzën e tij 2-vjeçare Alice Bee, por ndryshe nga baballarët e zakonshëm.

Në foto shihet babai që humb në mundje krahu ndaj vogëlushes, duke i lexuar librin ‘Twilight’ në vend të përrallave të zakonshme apo duke marrë së bashku mësime baleti.


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq1


Koleksioni i fotove i publikuar në Facebook tregon vogëlushen duke bërë punët e shtëpisë dhe duke gatuar për të atin, por Alice nuk është vënë në rrezik aspak në këto foto sepse pozat e pamundura janë bërë të mundura me anë të Photoshop.


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq2


Dave tregon se fotoja e parë u bë për të qeshur me familjarët dhe miqtë, por vuri re që kishte shumë sukses e për këtë arsye vendosi të bëjë të tjera: “Babai që shihet në foto është ai që unë kurrë nuk do doja të isha. Është një baba i papërqendruar, që nuk di çfarë bën dhe i pakujdesshëm.”


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq3


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq4


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq5


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq6


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq7


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq8


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq9


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq11


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq10


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq12


“Babai më i mirë në botë” Baba-keq13
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi