Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim i Degës së LDK-së për Beneluks-Tubim komemorativ

Shko poshtë

Njoftim i Degës së LDK-së për Beneluks-Tubim komemorativ Empty Njoftim i Degës së LDK-së për Beneluks-Tubim komemorativ

Mesazh nga Agim Gashi Mon Nov 26, 2012 9:49 pm

Njoftim i Degës së LDK-së për Beneluks-Tubim komemorativ

Njoftim i Degës së LDK-së për Beneluks-Tubim komemorativ 543100_4876148829988_384705763_n

Kryesia e Deges së LDK-së për Beneluks ju fton që të merrni pjesë ne mbremjen komomerative qe do ta organizoj kushtuar figures se shquar, patriotit, atdhetarit, Gani Azemi ,njërit prej themeluesve të kësaj Dege.Tubimi mbahet të marten më 27 nëntor në adresën:

Boulevard Louis Schmidt, 87 1040 Etterbeek-Komuna e Bruxelit duke filluar nga ora 18 deri ora 19.

Ju ftojmë ti përkulemi në nderim të Gani Azemit dhe veprës së Tij.

Sekretari i Degës së LDK-së për Benelux
Remzi Azemi


Njoftim i Degës së LDK-së për Beneluks-Tubim komemorativ Dite%2BZije
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi