Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shënohet Ditelindja e Presidentit RUGOVA

Shko poshtë

Shënohet Ditelindja e Presidentit RUGOVA Empty Shënohet Ditelindja e Presidentit RUGOVA

Mesazh nga Agim Gashi Sun Dec 02, 2012 12:43 pm

Shënohet Ditelindja e Presidentit RUGOVA

Shënohet Ditelindja e Presidentit RUGOVA 603878_504433292923852_1815653236_n

Shënohet Ditelindja e Presidentit RUGOVA, ne kuader te ketij shënimi promovohen dy Libra;
Mark Krasniqi "Kujtime e Perjetime"
Bajrush Moirina "Me dy burra te Kosovës Ibrahim Rugova dhe Mark Krasniqi

Te Dielen me 02.12.2012 ne Qytetin Velbert , Hardenberger str.50 , 42549 Velbert (Landi i NRW-së - Gjermani) duke filluar në ora 13.30.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi