Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Tue Dec 11, 2012 1:14 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Varfëria dhe dhibjet e jetës! A21159f72f0e7bd6184950b91bf53d8c02321494226940Varfëria dhe dhibjet e jetës! 020M054W6kyVarfëria dhe dhibjet e jetës! 003c06EYFYMVarfëria dhe dhibjet e jetës! FootstepsVarfëria dhe dhibjet e jetës! VarferiaVarfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia_femiutVarfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia2Varfëria dhe dhibjet e jetës! 2016-varferiaVarfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia27090506Varfëria dhe dhibjet e jetës! VarferiaVarfëria dhe dhibjet e jetës! VarferiaVarfëria dhe dhibjet e jetës! 901CopyofmjrimiVarfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia_2Varfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia_178927Varfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia_kosoveVarfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia_ne_KosoveVarfëria dhe dhibjet e jetës! F1_16varferia-jpg1350416507Varfëria dhe dhibjet e jetës! Varferia-greqiVarfëria dhe dhibjet e jetës! 2-varferia-maqedoniVarfëria dhe dhibjet e jetës! ArmutvarferVarfëria dhe dhibjet e jetës! Largea_lypesa1352710575Varfëria dhe dhibjet e jetës! 0,,15464833_1,00
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Dec 12, 2012 8:05 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 00n705zHIvAVarfëria dhe dhibjet e jetës! 156258_462275327510_2380833_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 601140_387405021322251_1056539139_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 2872_66159674612_768074612_1620978_4114682_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 429900_338610786183042_765346601_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! Dhimbje-300x226Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1262949727-dhimbje-koke-sheroje-ne-internetVarfëria dhe dhibjet e jetës! 58521_118380781548668_118162174903862_96725_7245611_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! LuleVarfëria dhe dhibjet e jetës! LutjeVarfëria dhe dhibjet e jetës! Shendetsi-Fyti_902880859Varfëria dhe dhibjet e jetës! 230426_10150179171339742_235751829741_6620785_1652331_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! Women-in-the-paintings-08Varfëria dhe dhibjet e jetës! 300575_104527976319383_2204941_aVarfëria dhe dhibjet e jetës! Dhimbje34Varfëria dhe dhibjet e jetës! Depression
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Sat Dec 21, 2013 1:00 am

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1044108_165161186988626_859800254_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1044852_165161263655285_1261769063_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Sat Dec 21, 2013 1:01 am

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1044108_165161186988626_859800254_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1044852_165161263655285_1261769063_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Mar 21, 2014 2:26 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 166007_577824958945802_802070927_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1379224_577825158945782_1499419321_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1385278_577632395631725_1883466874_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1383659_764692010259095_1120840899_n
Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1604787_764692663592363_1682004652_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1948042_766180666776896_460986283_n

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 923512_763713817023581_948994473_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1797541_763712500357046_924494312_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1922333_763710637023899_843142379_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 10013351_761341467260816_969245181_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 10013748_761293373932292_1887213379_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1509856_761304697264493_761262119_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1979620_760623303999299_520109195_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1979865_760538150674481_1305057031_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Fri Mar 21, 2014 2:31 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1920534_760312170697079_1689601721_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1896909_761340250594271_1962004150_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 1779175_436336503136425_893557414_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 27, 2014 12:25 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1979624_10152079712280787_930568693_n
Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1010090_10151992936865787_1575637607_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 27, 2014 12:44 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 10007449_278666382301677_1105062935_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Thu Mar 27, 2014 3:28 pm

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1379251703-5
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Agim Gashi Wed Apr 16, 2014 9:28 am

Varfëria dhe dhibjet e jetës! 1554342_305877902899491_2035870264551904007_nVarfëria dhe dhibjet e jetës! 10013571_305733152913966_4167328582612241902_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Varfëria dhe dhibjet e jetës! Empty Re: Varfëria dhe dhibjet e jetës!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi