Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja e dhunuar: Nuk e di si kam mbijetuar, dënojeni bashkëshortin tim (video)

Shko poshtë

Gruaja e dhunuar: Nuk e di si kam mbijetuar, dënojeni bashkëshortin tim (video) Empty Gruaja e dhunuar: Nuk e di si kam mbijetuar, dënojeni bashkëshortin tim (video)

Mesazh nga Agim Gashi Sat Dec 15, 2012 5:03 pm

Gruaja e dhunuar: Nuk e di si kam mbijetuar, dënojeni bashkëshortin tim (video)

Gruaja e dhunuar: Nuk e di si kam mbijetuar, dënojeni bashkëshortin tim (video) Largea_gruaja141355524805
Pas dhunës njerëzore që provoi mbi trupin e saj, gruaja shtatzënë nga Korça, Rudina Iljazi habitet edhe vete se si ka mbijetuar, raporton Vizion Plus.

Edhe pse ka kaluar rrezikun për jetën së bashku me krijesën 4-muajëshe, 30- vjeçarja me zor flet. Krahas plagëve dhe dhimbjeve në kokë, ajo ndihet e renduar mendërisht.


Nuk do të flasë për të shoqin, as për dhunën çnjerëzore që ai e solli në këtë gjendje. Madje as pendesa e tij në dhomat e paraburgimit, nuk ia lehtëson dhimbjen ndaj kërkon ndëshkimin. 30- vjeçarja nga Korça, e rrahur barbarisht nga bashkëshorti i saj, Olsi Iljazi, ka dalë nga reanimacioni dhe është vendosur në pavijon. 4- muajshe shtatzënë, ajo u dhunua nga i shoqi dy ditë më parë, gjatë një sherri për motive xhelozie.

Në dhomat e paraburgimit 34- vjeçari i penduar dhe në momente dëshpërimi u vetëplagos në kokë, duke tentuar të vetëvritej.
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi