Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deklarata e Gani Gecit shkruar në portalin e tij në FB

Shko poshtë

Deklarata e Gani Gecit shkruar në portalin e tij në FB Empty Deklarata e Gani Gecit shkruar në portalin e tij në FB

Mesazh nga Agim Gashi Sat Apr 06, 2013 2:26 pm

Deklarata e Gani Gecit shkruar në portalin e tij në FB 431439_10200405836168156_2091594091_n
Deklarata e Gani Gecit shkruar në portalin e tij në FB

Të nderur miq,
Të nderuar simpatizant
,


Ne vllëzërit Geci atëherë kur ishte koha për paqë iu bashkangjitem LDK-ës dhe presidentit Rugova me gjithë pasurinë dhe forcen tonë politike. Kemi mbështetur politikisht e besa edhe me fizikisht Presidentin Rugova atherë kur ati i duheshin djem të rinjë, shqiptar për ta mbrojtur nga hienat e natës ne i derguam mashkujt më të mirë te Ai dhe ai që të kthehej nga Italia e për ti qenë afër deri në shuarjen e tij.Atëherë kur Kosovës i i duhej pushka, ne mbështetëm me pushkë Komandantin Legjendar Adem Jasharin. Deri më sot kemi mbështetur Akademik Nexhat Dacin. Kemi mbështetur sepse ishte figura e dytë politike në Kosovë, e kemi mbështetur kur hijenat e nëntokës politike iu sulen pas vdeksjes së Presidentit Rugova.. Deri në vdekjen e Presidentit Rugova i qëndruam besnik edhe LDK-së edhe presidentit Rugova. E mbeshtetem Akademik Dacin sepse e sulmuan Hienat Ne kemi respekt për AAK dhe Ramush Haradinajn. Prej sot na me 12 degë e ngrijmë aktivitetitn dhe nuk jemi më me Akademik Dacin për shkak të parimeve e jo për shkak të dëshirës për pushtet, andaj të nderuar miqë e përkrahës të familjes sime, ne kerkojm nga ju që të na përkrahni që të jemi ma të fuqishem për një Kosovë pa krim, pa korrupcion dhe pa kriminel!
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 70
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi