Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Gjermani -Agjendë

Shko poshtë

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Gjermani -Agjendë Empty Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Gjermani -Agjendë

Mesazh nga Agim Gashi Wed Jul 24, 2013 8:06 pm

Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Gjermani -Agjendë
  Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Gjermani -Agjendë U2_image001

e përbashkët  e krijuesve gjegjsisht poetëve të Diasporës:
Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Gjermani
Lidhja e Shkrimtarëve dhe Krijuesve Shqiptarë “Aleksandër Moisiu” – Austri
Shoqata e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë “Papa Klementi XI” – Suedi
Shoqata e Shkrimtarëve Shqiptarë – Zvicër,
Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë – Norvegji, si dhe
krijues gjegjësisht poetë nga  Mërgata e gjërë...

                            *   *   *  *   *

  I. Deçan:     e  premte, 2 gusht 2013 


                      “ORË LETRARE DHE PROMOVIME”

Ora 11.30 -  Shtëpia e Kulturës “Jusuf GËRVALLA”, ora 11.30
 Junik: e premte, 2 gusht 2013 

“ORË LETRARE DHE PROMOVIME”

Ora 15.00  -   “Kulla e Gurit”

                           *    *   *  *  *

II.  Fushë Kosovë: e shtunë, 3 gusht 2013 

       Ora 18.00 - ”KALAJA” – Harilaq  (afër Aeroportit),

                           ORË LETRARE:  “SERENADË POETIKE”

                        *   *   *   *  *

    III. Prishtinë: e  hënë, 5 gusht 2013

Ora 10.00     Hotel SIRIUS (pas Teatrit Kombëta

                     “Sukseset dhe sfidat e autorëve shqiptarë në mërgatë
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi