Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njoftim nga Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë në Gjermani

Shko poshtë

Njoftim nga Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë në Gjermani Empty Njoftim nga Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë në Gjermani

Mesazh nga Agim Gashi Tue Sep 15, 2009 1:38 am

Njoftim nga Lidhja e Shkrimtarëve, Artistëve dhe Krijuesve Shqiptarë në Gjermani


Shumë te nderuar bashkëkombas, te respektuar krijues të të gjitha zhanreve të artit...
Edhe numri i dytë i Revistës tonë "Muza Shqiptare", është në fazën përfundimtare. Megjithate ende ka hapsirë për punimet tuaja, portretin tuaj krijues, eseve, pikturave,...etj. Andaj mos hezitoni, mbase revista jonë ka hapsirë dhe shtrirje gjer në Amerikë, Australi e në Zelandën e largët.

Adresa elektonike është: muzashqiptare@hotmail.com


Ju mirëpresim dhe falenderojmë për bashkëpunim.

Martin Çuni-Antoni, kryetar i LSHAKSH-Gjermani;
Naser Halili, sekretar; dhe
Ali Sh. Berisha, redaktor përgjegjës i revistës

Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 69
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi