Akllapi Net - Forum i Hapur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë!

Shko poshtë

Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë! Empty Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë!

Mesazh nga Agim Gashi prej Tue Jan 14, 2014 1:13 pm

Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë!
Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë! 1601550_642702392452666_882464308_n
Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë! 154455_638743412848564_1885354000_n

Atifete Jahjaga i uronë cetnikve bozhiqet po ashtu edhe unë ju urojë Hashim Dacicit dhe Adem Drashkoviqit urime bozhiqet. Në cilen kish do shkoni ksaj radhe?

Milaim Zeka

vor 14 Stunden via Handy


Ben Blushi paska thene qe "Evropa nuk ia paska dhene statusin kandidat Shqiperise, sepse ajo na qenka myslimane"?! Qysh more mundet nje deputet po fole budallalleqe te tilla?! Po sa xhamija ka neper Evrope?! Qindra! Shqiperia nuk e mori statusin e vendit kandidat, ngase Evropa e din se cdo deputet i Parlamentit, duke perfshi edhe Ben Blushin, jane bere milionera duke vjedhur. Evropa e din qe vetenJozefina Topalli ka shpenzuar 20 milion dollar vetem per udhetime gjate mandatit te saj. Evropa e din qe bixhozgji si Fatos Nano jane 92 perqind e poltikaneve te pozites dhe opozites. Evropa e din qe ne akoma vrasim femije ne emer te Kanunit! Evropa e din se ne udhehiqemi nga politikan uffo, jashtetokesor. Kena ma pa te trashte e zurles deri te hyjme ne Evrope. Evropa nuk e urren askend ne baza raciale, as fetare apo xhinore. Njerezit si Ben Blushi hapin urrejtje ndaj Evropes!
 Thënjet dhe deklaratat më idiotike shqiptare me foto e fjalë! 1005852_633055463417359_2077847055_n
Agim Gashi
Agim Gashi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 45955
Age : 66
Location : Kosovë
Registration date : 17/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi